V stredu (8. marca) došlo v okrese Kežmarok k šokujúcemu incidentu. Zo zločinu lúpeže a fyzického ataku tu boli obvinené štyri dievčatá vo veku 14- 15 rokov, kým najmladšia útočníčka mala len 13 rokov!

Polícia Slovenskej republiky informovala verejnosť o prekvapivej udalosti, ku ktorej došlo v obci Huncovce. Partia kamarátok vo veku 13 – 15 rokov zaútočila na železničnom nástupišti na 57-ročného muža, na ktorého najskôr začali kričať, aby im dal peniaze. Ten im odvetil, že žiadne nemá a aby mu dali pokoj. Tínedžerky ho následne strhli na zem, kde ho bili a kopali do celého tela.

“Z bundy mu vzali puzdro, v ktorom mal muž osobné doklady, z nohavíc mu vzali mobilný telefón a z vaku potraviny. Po tomto vyčíňaní slečny ušli preč. Napadnutý muž pri útoku utrpel viacero povrchových poranení a odrením. Obvinené osoby sú stíhané na slobode,” uviedla k prípadu hovorkyňa Jana Ligdayová. Ako dodala, štyrom slečnám bolo vznesené obvinenie zo zločinu lúpeže, kým 13-ročná nie je trestnoprávne zodpovedná.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pol