Zlatica Puškárová (41) a Patrik Švajda (46) sú spolu už neuveriteľných 19 rokov. Sympatickí moderátori spravodajstva televízie Markíza pôsobia na mnohých divákov ako dokonalá dvojica, ktorá sa perfektne dopĺňa. 

Patrik Švajda s manželkou Zlaticou Puškárovou sú v Televíznych novinách zohraná dvojka, ktorá sa rokmi stala stabilnou súčasťou spravodajstva. Obľúbený markizák je však známy aj svojimi ,,breptami“ či nemiestnymi poznámkami. V jednej z epizód opäť potvrdil, že občas najprv hovorí a až potom premýšľa.

Počas priameho prenosu sa moderátori venovali netradičnej reportáži o ukrajinskom meste Kozova, kde volia najkrajšiu kozu. Po skočení video príspevku sa Zlatica obrátila na svoju milovanú polovičku s jednoducho otázkou. ,,Tak čo, ktorá sa ti najviac páčila?“ s úsmevom sa spýtala. Patrik neváhal a okamžite zareagoval. ,,Neviem… Asi ty,“ tresol Švajda.

Puškárová sa snažila naznačiť úsmev a zdalo sa, že poznámku svojho manžela nepovažovala za urážku, ale skôr za bizarný kompliment. Rovnaký postoj však nemali fanúšikovia, ktorí ostrieľanému moderátorovi vyčítali, že je ako nečakaná bomba, keďže nevedia, čo ďalšie vypustí z úst.

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: markiza.sk, Instagram/tvmarkizaofficial