Diváci mohli v piatok večer vidieť ďalšiu epizódu romantickej šou Ruža pre nevestu, kde sa krásne ženy snažia získať srdce sympatického Tomáša Tarra. Je viac ako zrejmé, že niektoré dámy sa postupne otvárajú a viac hovoria o svojom živote. Jedno z priznaní však šokovalo aj 29-ročného mladíka.

Moderátor Krištof Králik v minulej epizóde vyzval dámy, aby každá na papierik napísala meno dievčaťa, ktoré sa k Tomášovi hodí najmenej. Adeptky na lásku neváhali a napísali svoj názor. Meno, ktoré sa opakovalo najčastejšie, bolo Petrana Galatea Oráčová. Práve ona sa stala zároveň najmenej obľúbenou v kolektíve, vďaka čomu jej osoba vyvolala zvedavosť aj u samotného rodáka zo Štúrova.

Dvojica si užila dobrodružné rande, keďže ich prechádzka bola spestrená úlohami. Napokon sa dostali k vodopádu, kde mal Tomáš pre 21-ročnú študentku pripravený darček, ktorým bol zlatý náramok. Brunetka neodolala a uštedrila mu vášnivý bozk. Nasledovala romantická večera, po ktorej sa Petrana rozhodla odhaliť bolestivé udalosti z jej minulosti.

Milovníčka motošportu sa priznala, že si pred pár rokmi podrezala žily. ,,Mala som seriózne veľmi ťažké mentálne problémy. Od asi 16 rokov som mala extrémne depresie, úzkosti. V sedemnástich som sa pokúsila o samovraždu. Tu mám jazvu, vidíš?“ otvorene povedala Tomášovi. Dôvodom jej činu mala byť šikana na škole a taktiež sa považovala za škaredú. Kvôli jej prenikavým modrým očiam ju mali spolužiaci nazývať ,,zombie“.

Petrana vzápätí dodala, že trpela aj bulímiou: „To je niečo, čo sa ti stále môže vrátiť a raz, keď to už máš, máš ten hlas v hlave, a to nutkanie, ale musíš byť naozaj silný človek na to, aby si to prekonal, aby si si uvedomil, že ty si silnejší než nejaký hlas v hlave,” vysvetlila Slovákovi žijúcemu v Thajsku, pričom dnes sa na smrť pozerá inak a rada by žila večne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza  |  Foto: FB/TV Markíza, TV Markíza, IG/tomas_tarr