Zuzana Plačková porodila začiatkom septembra vytúženého synčeka Diona, ktorého privítali spolu s manželom Reném v novom domove. Influencerka sa rozhodla už pred pôrodom zatočiť s prebytočnými kilami a svoj sľub aj plní. Za pár dní zhodila neuveriteľných 22 kilogramov!

Úspešná slovenská podnikateľka stihla počas svojho tehotenstva otvoriť ďalšiu pobočku kaviarne, obchodík s kompletným tovarom či nový salón krásy. Práve ten sa aktuálne novopečenej mamičke malého Diona zíde a pravidelne jeho služby využíva.

Influencerka si už na konci 9-mesačného obdobia, počas ktorého pribrala na vyše 100 kíl, dala záväzok, že po pôrode synčeka zatočí s neželanou váhou vďaka vlastným produktom, strave a procedúram v salóne. Zuzana však prekvapila a za 12 dní schudla až neuveriteľných 22 kíl.

Len pred pár dňami sa pritom s Reném objavila na odovzdávaní korunky krásy súťaže Miss Universe, kde ju manžel požiadal do tretice o ruku. Na galavečer však zvolila voľnejší modrý outfit, ktorý jej postavu skôr zakrýval. Na čerstvých videách na sociálnej sieti však predviedla počas salónnej procedúry výrazne štíhlejšie krivky. “Vedela som, že sa na svoju diétu a môj salón môžem na milión percent spoľahnúť,” pochvaľuje si Plačková, ktorá zároveň na odporúčanie lekárov užíva zvýšený obsah bielkovín na odvodnenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj│ Foto: YT/Miss Universe Slovakia, IG/queen.plackova