Dara Rolins (44) po piatich rokoch uzatvorila kapitolu, ktorá ju neustále vnárala do minulosti. Konečne prišiel zlom a speváčka sa úspechom pochválila aj na sociálnej sieti.

Dara sa posledné roky snažila predať dom v Mukařove, ktorý kúpila za sedem miliónov českých korún. Prvotne bol v ponuke za 5,45 milióna českých korún, no žiadny záujemca sa neozval a tak bola Rolins donútená opäť znížiť cenu na 4,9 mil. českých korún. No ani to nepomohlo.

Speváčka si priala dom predať čo najskôr, keďže bolo nutné financovať druhý dom, ktorý si zadovážila s partnerom Rytmusom v Tuchoměřiciach pri Prahe. No nezáujem nehnuteľnosti, ktorá bola ponúknutá na predaj poriadne skomplikovala plány. Rozpočet na vysnívané hniezdočko lásky sa tak musel výrazne zredukovať.

,,Ten dom som po rozchode s Matejom chcela predať. Nedarilo sa. A ja som nechápala, jak je možné, že nikto nevidí v tom krásnom dome a mieste to kúzlo, ktoré v ňom vidím ja,“ postupne začala ozrejmovať svoje sklamanie. Po dlhých rokoch trápenia sa však konečne pošťastilo a Dara sa okamžite podelila so svojou radosťou na sociálnej sieti.

,,Problém bol ale v niečom úplne inom. Keď si predaj môjho domu zobrala do rúk moja kamarátka Míša, ozvali sa hneď štyria záujemcovia! Do 3 mesiacov dom predala za najvyššiu možnú tržnú cenu,“ pochválila sa Dara.

Zdroj: facebook.com  |  Foto: facebook.com, instagram.com