Slovenská tanečnica a choreografka Dominika Rošková sa po ďalšej úspešnej sérii Let’s Dance môže tešiť na novú skúsenosť. Talentovaná kráska, ktorá si na Slovensku získala veľkú popularitu po boku herca Richarda Autnera, totiž zahviezdi aj v českej verzii obľúbeného programu!

Uplynulú nedeľu museli šou Let’s Dance opustiť Richard Autner s Dominikou Roškovou, pričom na parkete predviedli niekoľko nádherných a náročných tanečných výkonov. Kráska sa však už teraz môže tešiť na nové výzvy, nakoľko bude na jeseň tohto roka súčasťou českej verzie StarDance. Práve tu sa bude snažiť ukázať svoje tanečné zručnosti, eleganciu a kreativitu, ktoré ju v minulosti s Adamom Bardym vyniesli na druhé miesto v Let’s Dance.

Ako uvádza český Blesk.cz, okrem Dominiky bude súčasťou programu aj tanečnica Tatiana Drexler. Tá si zasadne do poroty k bývalému tanečníkovi a zabávačovi Richardovi Genzrovi a trénerovi Zdenkovi Chlopčíkovi. Aj keď momentálne nie je jasné, s kým sa bude Dominika zvŕtať na parkete, v 12. sérii by mali vystúpiť známe mená ako David Prachař, Richard Krajčo či Tereza Mašková.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Blesk.cz | Foto: IG/tvmarkizaofficial, dominika.roskova