Pondelkové ráno prekvapilo nielen verejnosť, ale zrejme predovšetkým známy manželský pár, ktorý si buduje nové hniezdočko v Miloslavove. NAKA totiž vtrhla k influencerke Plačkovej a jej manželovi. Teraz sa rozhodol prehovoriť ich kamarát, ktorý ostal rovnako zaskočený.

NAKA zavítala v skorých ranných hodinách do domu v Miloslavove, kde zadržali influencerku Zuzanu Plačkovú a jej manžela Reného Strausza. Mediálne známa dvojica skončila s putami na rukách a v najbližších hodinách budú mať zrejme čo vysvetľovať.

Podozrenia sa totiž týkajú účasti v organizovanej skupine, ktorá sa mala zaoberať dlhodobým obchodovaním s drogami. Polícia zadržala v rámci viacerých súbežných pondelkových akcií po Slovensku spolu 15 ľudí. Plačková pri nástupe do policajného auta odkázala verejnosti, že sa k situácií vyjadrí na svojom Instagrame.

Tomu, čo sa deje, nemôže uveriť ani člen kapely Cico Band, kde pár mesiacov pôsobil aj zadržaný René. “My tomu neveríme. Podľa mňa ich udali. A samé pi*oviny, všetci vidia niečo a hneď to píšu. Nechcem sa k tomu vyjadrovať,” uviedol pre portál Ereport. Či bolo zadržanie dvojice opodstatnené, sa pritom ukáže v najbližších dňoch.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: ereport.sk │ Foto: IG/tvmarizaofficial, Televízia Markíza, TV Doma