Podarilo sa! Peter Aristone a jeho klip získali miesto v americkej MTV U!

Dátum:

Pred pár dňami sme vás informovali o možnosti zahlasovať za slovenského speváka Petra Aristone a jeho klip Gold, ktorý bojoval o postup do vysielania hudobnej televízie, MTV U (MTV University). Výsledok je nekompromisný, singel Gold zvíťazil!

V článku Americká MTV prejavila záujem o talentovaného Slováka! Podporiť ho môžete aj vy!, ste sa mohli dozvedieť o hlasovaní, ktoré práve v tom čase prebiehalo. V rebríčku medzi sebou súperilo päť kvalitných klipov, avšak postúpiť do vysielania hudobnej, americkej televízie, mohol iba jeden. Petrovi sa podarilo zabodovať so svojim najnovším klipom Gold.

Peter Aristone, vlastným menom Peter Čerevka svoje nadšenie z výhry netají: „Mám z víťazstva obrovskú radosť. Už samotná nominácia ma veľmi potešila, popravde som v takej silnej konkurencii víťazstvo nečakal. Ak by takéto úspechy zviditeľnili českú a slovenskú hudobnú scénu vo svete, tak by som bol najšťastnejší,“ uviedol Aristone, informoval o tom portál hudba.zoznam.sk.

Zároveň sa pochválil aj na sociálnej sieti, kde taktiež neskrýval eufóriu: „Úžasná novina priatelia! Vďaka vašim hlasom bude klip „Gold“ v plnej rotácii na MTV! Vyhral som MTVu Freshmen!!! OBROVSKÁ VĎAKA VŠETKÝM ČO POSLALI HLASY!!! SUPEEER!!!“

Zdroj: hudba.zoznam.sk, Facebook/Peter Aristone, youtube.com

Foto: Facebook Peter Aristone 

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Úprimné vyjadrenie Sulíka: TOTO si myslí o útokoch Igora Matoviča!

Kedysi sa spolu fotili pri spoločnom obede a dnes...

Miliardár Soros varuje pred Putinom: Premiér Heger odkazuje JEDINÉ!

Svetového ekonomického fóra vo švajčiarskom Davose sa zúčastnili lídri...

Slovenská polícia zachytila HROZBU: Anonym plánuje masovú vraždu!

Slovenská polícia zverejnila na sociálnej sieti šokujúcu správu. Anonym...

Nečakaný krok susednej krajiny: Vyhlásila stav vojnovej hrozby!

Ruská invázia na Ukrajinu sa oficiálne začala 24. februára...