Kriminalisti zo Senice v týchto dňoch intenzívne pátrajú po totožnosti neznámeho mŕtveho muža, ktorého telo bolo nájdené 6. júna v rieke Morava, v katastri mesta Holíč. Neznámy sa našiel v areáli Malej vodnej elektrárne, pričom polícia žiada pri identifikácii nebohého o pomoc.

Policajné zložky aktuálne intenzívne pátrajú po totožnosti mŕtveho muža, ktorého vek a farbu očí sa síce nepodarilo ustáliť, no jeho výška je 171 cm, hmotnosť 65 kg. Zosnulý má na priehlavku pravej nohy v azbuke vytetovaný nápis „им нада отдыхать“ a na priehlavku ľavej nohy nápis „они устать…“. Okrem predmetných tetovaní má na ľavom zápästí znamienka plus a mínus.

Muž mal v čase smrti oblečené tmavomodré tričko s nápisom „STREET WARS“ s potlačou obrázkov šiestich postáv, s kapucňou a označením „MARATON“, ENJOY OF STALE, SINCE 1990 veľkosť M, s tyrkysovým lemom pod pazuchami a okolo krku.

Vzhľadom na skutočnosť, že utopený muž pri sebe nemal žiadne doklady ani osobné veci, na základe ktorých by ho bolo možné identifikovať, polícia žiada verejnosť o pomoc pri zistení jeho totožnosti. “Ak poznáte, o koho by mohlo ísť, dajte to polícii vedieť prostredníctvom linky 158 alebo kontaktujte ich oficiálnu stránku na Facebooku formou súkromnej správy,” uviedla Martina Kredatusová, hovorkyňa KR PZ v Trnave.

Neznámeho muža môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: Polícia