Posledné zbohom mladej novinárke Leone (†32): Rozlúčka plná sĺz

Dátum:

Smrť novinárky Leony Kočkovičovej Fučíkovej (†32) zasiahla celé Slovensko. Posledná rozlúčka bola plná napätia, smútku a sĺz. 

Smutné správy o náhlej smrti nadanej novinárky zasiahli celé Slovensko. Leona Kočkovičová Fučíkova však nebola len vynikajúca novinárka, bola tiež skvelá manželka a matka, ktorá po sebe zanechala dve krásne deti a zmoreného manžela.

Leona pracovala päť rokov pre televíziu JOJ v Krimi novinách, neskôr začala pracovať pre slovenskú televíziu RTVS. Bývaí kolegovia si Leonu chválili, v práci ju mal každý rád.

Smrť prišla nečakane. Pre zlý zdravotný stav navštívila novinárka v sobotu pohotovosť v Brezne, kde upadla do bezvedomia. Hneď potom musela byť  prevezená do nemocnice v Banskej Bystrici. Lekárom sa už žiaľ, život mladej ženy nepodarilo zachrániť. Podľahla akútnej leukémii.

Posledné zbohom dala rodina Leone vo štvrtok 5. januára poobede v krematóriu v Nových Zámkoch. Rozlúčiť sa prišla najbližšia rodina a bývalí kolegovia.

Smrť je nevyspytateľná. Prichádza potichu a vo chvíľach, keď to najmenej čakáme. Rodina zosnulej Leony Kočkovíčovej Fučíkovej prežila hrozný šok, plač sa niesol sálou počas celej rozlúčkovej omše. Odkazy priateľov sa niesli hore do neba k Leone spolu s piesňou Heaven od Bryana Adamsa.

Rodine prajeme veľa síl a úprimnú sústrasť!

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...