Spevácka hviezda bola svojho času porovnávaná s popovou princeznou Britney Spears, pričom sa vždy udržiavala v jej tieni. Aj keď kariéru Američanky nesprevádzali žiadne významné škandály, len pred pár dňami priznala, že ešte nedávno bojovala so závislosťou od alkoholu a liekov!

Jessica Simpson na sociálnej sieti Instagram zverejnila šokujúcu fotografiu, na ktorej by ju nespoznali ani najvernejší fanúšikovia. Ako totiž priznala, aj ona sama s tým mala problém, pričom je jej abstinenčným odrazovým mostíkom. Práve v deň, kedy vznikla, sa totiž rozhodla, že skoncuje so závislosťou na alkohole a liekoch.

„Tá osoba na fotke z 1. novembra roku 2017 je verzia mňa, ktorú ani nespoznávam. V tom momente som vedela, že musím vyhrať bitku o sebaúctu, ktorú som zvádzala sama so sebou,“ napísala rodáčka z Texasu, pričom doplnila, že ona sama sa stala svojim vlastným nepriateľom. „To ja som bola tým problémom. Nemala som sa rada. Nevážila som si samú seba. Dnes je to inak,“ približuje.

Jessica zároveň otvorene priznáva, že závislá začala byť už v rannom veku, nakoľko bola ako dieťa zneužívaná. Pomôcť preklenúť sa cez ťažké obdobie jej mala terapia, s ktorou začala po Halloweene v roku 2017. Práve vtedy totiž chodila po dome s pohárom alkoholu po okraj a nedázala obliecť ani svoje deti do kostýmov. V kombinácii s liekmi, ktoré ním zapíjala, vždy tvrdo zaspala, a tak boli jej ratolesti nútené starať sa o seba samy. „Už som si nechcela nechať ujsť ďalší deň. Povedala som si, že si nenechám ujsť ďalší Halloween, nenechám si ujsť ďalšie Vianoce,“ prezradila.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

 

Zdroj: IG/jessicasimpson