Henrich Kuľko, alias „Casanova“, sa ako účastník reality šou Farma prebojoval až do samotného finále. Tam súperil o výhru vo výške 75 000 € s Lukášom Stanislavom a Xéniou Gregušovou, ktorá napokon súťaž vyhrala. Okrem nových zubov, ktoré Henrichovi rozhodne prospeli, má však mladý záletník aj inú novinku!

Henrich Kuľko sa vo Farme preslávil ako najväčší záletník dvanástej série. Potom, čo sa mu podarilo zbaliť kontroverznú Nikol Fridrichovú, sa dvojica pravidelne oddávala divokej súloži nielen pred objektívmi kamier, ale aj v prítomnosti ostatných farmárov. Po vypadnutí Bratislavčanky mal však Henrich jedno miesto v posteli prázdne, čo však netrvalo dlho.

Už pár hodín po vypadnutí Nikol sa famársky milovník Henrich objavil v náručí jej najlepšej kamarátky Rebeky Hlavatej, pričom po skončení šou svoje správanie v relácií Farma X-tra oľutoval. Martinovi Šmahelovi priznal, že sa voči Nikole zachoval zle, avšak ako sa zdá, nie až tak veľmi, aby si túto akciu nezopakoval.

V živom vysielaní na sociálnej sieti totiž Rebeka s Heňom pôsobia ako zamilovaný pár, ktorý si nežnosti prejavuje bez hanby aj priamo pred očami fanúšikov. Na opakujúce sa zvedavé otázky ohľadom vzťahu však kráska z Galanty neodpovedá a maximálne prezrádza, že sa náchadza v prítomnosti rodáka zo Spišského Štiavnika. Či im láska vydrží sa teda zrejme dozvieme až o nejaký čas.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/rebihlavata | Video: streamable.com | Foto: IG/rebihlavata, lucky_bastard24