Moderátorka Jasmina Alagič (28) aktuálne tvorí pár s raperom Rytmusom (41), no o jej predošlých vzťahoch sa toho veľa nevedelo. Teraz sa však prevalilo, kto bol jej ex a prečo svoju známosť zrejme držala v tajnosti.

Jasmina Alagič je momentálne ostro sledovanou celebritou po tom, ako začala moderovať spevácku súťaž Superstar a dala sa dokopy s raperom Rytmusom. O jej predošlých vzťahoch sa toho ale veľa nevedelo. Pluska však odhalila, kto je jej záhadný EX a aj to, prečo ho zrejme držala v tajnosti.

Hoci sa aktuálne moderátorka zdržiava na lukratívnej bratislavskej adrese, predtým bývala v petržalskej novostavbe, kde na schránke svieti jej meno spolu s menom bývalého priateľa, ktorý bol vlastníkom bytu. Na tom by nebolo nič čudné, no jeho meno svieti aj v spisoch polície. Tá ho totiž pri akcii Gondola v 2016 zatkla, pár mesiacov držala vo vyšetrovacej väzbe a jeho meno je spájané so skupinou Piťovcov. Následne sa Jasmina stala novou majiteľkou petržalského bytu a neskôr vymenila adresu a aj expriateľa za Rytmusa. Práve pochybné aktivity jej expriateľa môžu byť dôvodom, prečo sa k nemu Jasmina aj podľa svedkov príliš nepriznávala.

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram