Herec, spevák, moderátor i zabávač Štefan Skrúcaný (59) sa nikdy netajil tým, že mimoriadne obdivuje českého hudobníka Karla Gotta (†80). Zosnulý umelec sa stal otcom dovedna štyrikrát, pričom posledná dcérka Nelly sa mu narodila v čase, kedy mal 69 rokov. A hviezda relácie Všetko čo mám rád sa k nemu celkom priblížila!

Je tomu len zopár hodín, čo sa na verejnosť dostala informácia, že prvá dáma slovenskej smotánky sa stane tesne pred päťdesiatkou prvýkrát mamičkou. Erika Judínyová (49) totiž očakáva so svojim manželom Števom Skrúcaným bábätko, pričom má byť v šiestom mesiaci tehotenstva. „Áno, budem mamou. Sme s manželom nesmierne šťastní a už sa na bábätko veľmi tešíme,“ vyjadrila sa moderátorka.

Kým pre krásnu blondínku pôjde o materskú premiéru, obľúbený umelec má z predchádzajúceho manželstva s Darinou Wolfovou dcéru Lindu (37) a so Zuzanou Tlučkovou (58) synov Lukáša (27) a Tomáša (31). Z novinky je však rovnako nadšený ako jeho polovička, pričom prebaľovanie plienok a starostlivosť o dieťatko si zopakuje po takmer troch desaťročiach. „Som rád, že sa mi podarilo vekovo prekonať Mirka Nogu a termínom predbehnúť Ondra Kandráča. Je to pre nás pozitívny šok a sme šťastní,” povedal pre portál markiza.sk nadšený herec.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: FB/TV JOJ