Štrnásta séria reality šou Farma sa rozbehla vo veľkom štýle a už v prvých epizódach si diváci môžu prísť na svoje. Účastníci relácie totiž od začiatku prekvapujú kontroverzným správaním a otvorenosťou, pričom, ako sa zdá, na statku sa rodí prvá láska. 

Na televízne obrazovky sa opäť vrátila mimoriadne úspešná šou Farma, kde majú diváci možnosť sledovať osudy štrnástich finalistov, ktorí bojujú o finančnú výhru vo výške 75-tisíc eur. Kým na obrazovkách už prebehli prvé hádky a roztržky, pod rúškom noci sa dvaja zo súťažiacich oddali aj prvým bozkom. K tým došlo medzi najmladšou účastníčkou šou Giulianou Santi a stolárom Šimonom Koleňom.

Na sympatiách medzi dvojicou by nebolo nič neobvyklé, no k zblíženiu medzi farmármi došlo, ako inak, po užití väčšieho množstva alkoholu. “Pusa akože ževraj prebehla a je mi to… Cítim sa jak strašná krava, že ja si to nepamätám, lebo sa to stalo v ten osudný večer,” priznala otvorene pred televíznymi kamerami 18-ročná hráčka.

“Našiel som ťa ležať v tráve, tak som ťa odtiaľ vybral,” prezradil udivenej brunetke záchranca Šimon s tým, že ležala v kríkoch pri somároch. “Ležali sme a pozerali sme sa hore, no a tak sme sa pobozkali romanticky,” dodal mladík s tým, že ho opakovane pohrýzla. Giuliana s hanbou priznala, že si na nič nepamätá, avšak 21-ročného stolára označila za mimoriadne príjemného muža.

Rozhovor po vytriezvení môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza