Ráchel Karnižová je typická žena. Napriek tomu, že jej sudičky dali do vienka prirodzenú krásu, vždy si nájde na sebe niečo, s čím nie je spokojná. Pred pár dňami podstúpila rovno dva zákroky.

Hviezda reality šou Love Island či Survivor patrí k najkontroverznejším postavičkám slovenského šoubiznisu. Aj to je určite dôvod, prečo Ráchel Karnižovú sleduje na Instagrame takmer 350-tisíc sledovateľov.

Dredatá ryšavka fanúšikom prezentuje modely zo svojej tvorby či make-up premeny, pri ktorých sa zo “sivej myšky” stáva dychberúca bohyňa. Nakoľko má spoluprácu s estetickou klinikou, nemá problém ukázať ani to, keď absolvuje nejaký zákrok. Naposledy si populárna influencerka nechala upraviť pery a líčka, do ktorých jej lekárka vpichla kyselinu hyalurónovú. 22-ročná podnikateľka sa však u fanúšikov s pochopením nestretla.

Ráchel o Survivor: Pretlačili ju, je tam nuda a takto sa kaká!

Mnohým príde, že je zbytočné, aby si niekto už v tak mladom veku vypĺňal tvár. ,,Pekná mladá baba a už sa ničí… Rachelka, prečo? Veď si dokonalá, nemáš sa rada?” znie jedna z otázok na Ráchel. ,,V 22 dobré, no čo budeš robiť v 30, to neviem,” skonštatovala ďalšia. ,,Ja tomuto vôbec nerozumiem. Ako môže lekár toto pichnúť tak mladej žene… Pery ok, ale tie líca? A to nehovorím, koľko mladých dievčat je nepekne “prerobených”, nachádza sa v komentároch.

,,Veľmi skoro začínaš s týmito vecami, nepoviem nič, keby máš 40 a viac a už nevyzeráš pekne, je vidieť starnutie, ale si mladá, 22-ročná. ako budeš vyzerať v tej 40, keď teraz robíš toto,” pýta sa červenovláskina fanúšička, pričom pri videu sa nachádzajú desiatky nechápavých reakcií.

Zdroj/Foto: Instagram/eveclinic_ba, rachellkka