Kulinárske relácie sú v obľube nielen na Slovensku ale aj v Čechách. Práve relácia o varení s názvom Prostřeno sa medzi českými divákmi teší veľkej sledovanosti. No v posledných epizódach sa objavil arogantný homofób Jarda Vamberský, ktorí pobúril predovšetkým slovenský ľud.

V českej kuchárskej reality šou sme mali možnosť vidieť rôzne povahy a morálne hodnoty desiatok ľudí. No výroky exota, ktorý v minulosti pracoval ako drevorubač boli rozhodne cez čiaru. Jeho bizarné správanie sa začalo prejavovať, keď zistil, že jeden zo súťažiacich je inak orientovaný, pričom s partnerom je už 18 rokov. „Sedel som vedľa teplého. Pre mňa to bol veľký šok. Ešte som nikdy nebol tak blízko s takýmto človekom. Nikdy som takého človeka nepoznal a nikdy by som si k sebe takých ľudí ani nepustil,“ s odporom okomentoval na pohľad sympatického Jozefa.

No Jarda sa zrejme iba rozbiehal, keďže priznal nenávisť k Slovákom. „Z hostiteľky Moniky som mal špatný dojem. Je zo Slovenska. Majú tam inú kultúru, iné jedlo. Sú utáraný, nič nerobia, oj*bávajú prácu. Sú pomaly ako Ukrajinci,“ povedal priamo do kamery. Paradoxom je, že práve súťažiaca Monika pred natáčaním relácie mala iba jedno prianie, a to, nech nestretne žiadnych debilov. Jej želanie sa jej zrejme nesplnilo.

Zdroj: iprima.cz  |  Foto: Youtube