Komička a moderátorka Eva “Evelyn“ Kramerová musí čeliť kritike častejšie ako kedykoľvek predtým. Od divákov si za svoj výzor či štýl moderovania vyslúžila v minulosti poriadnu dávku negatívnych komentárov. Zrejme ani ona sama však nečakala, že štipľavé poznámky si vypočuje aj od redaktorky, ktorej chýbala aspoň malá štipka taktnosti.

Evelyn sa v priebehu rokov stala stabilnou súčasťou slovenského šoubiznisu. Zapracovala na svojom prejave pri natáčaní reality šou Farma, a dokonca zamakala aj na svojich kyprejších tvaroch, pričom schudla úžasných 18 kilogramov. Mnohí však majú blondínku stále zafixovanú ako komičku, ktorá musí v Chorvátsku loviť kuny.

Potvrdzuje to aj nedávna situácia, s ktorou sa Kramerová pochválila na sociálnej sieti. Prijala totiž telefonát, v ktorom jej redaktorka istého magazínu ponúkala vianočné fotenie, pričom sa známe osobnosti budú fotiť ako postavy z rozprávok. ,,Pýtam sa tej pani, aká filmová postava by som teda mala byť. Pani mi zahlásila, že by si ma tak vedeli predstaviť ako Marfušu z Mrázika. Ja som sa zasmiala a sarkasticky poďakovala,” v úvode vysvetlila moderátorka.

Redaktorka sa však nenechala odbiť a rozhodla sa ešte pritvrdiť. ,,Veď ty si taká vtipná, tebe sa to hodí, toto nemôžeme dať nejakému intelektuálovi,” povedala jej do telefónu. Nečakaný “kompliment“ Evelyn šokoval, no komičku v sebe nezaprela. ,,Vlastne ma to tak pobavilo, že do toho idem, aj keď sa vidím ako princezná,“ priznala blondínka na záver.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/evelynjefresh  |  Foto: Instagram/evelynjefresh, markiza.sk, YouTube