Relácia televízie JOJ s názvom Bez servítky, ktorá je nielen o varení, si získala množstvo priaznivcov. Tvorcovia začali pred kamerami postupne angažovať okrem ľudí z rôznych kútov Slovenska aj známe tváre. Inak tomu nebude ani v nových častiach, ktoré budú odvysielané už v septembri. 

Relácia televízie JOJ Bez servítky sa stala obľúbeným podvečerným formátom, v ktorom súťažiaci kulinárskym umením bojujú o finančnú výhru. Cez prázdniny sa však museli fanúšikovia uspokojiť s krátkou pauzou, ktorá sa už čochvíľa skončí.

Ako totiž televízia avizuje, od 5. septembra štartuje relácia o varení opäť. Na nové epizódy sa tak môžete tešiť už čoskoro, pričom je tu aj možnosť sa do súťaže prihlásiť. Za týždňovú účasť môžete získať honorár až 1 000 eur, a v prípade výhry si môžete polepšiť o ďalších 500 eur.

Bez servítky však zďaleka nie je len o tých najlepších menu a krásne upravených stoloch. Televízia čoraz častejšie začala pred obrazovky pozývať i verejné a kontroverzné mená. Podľa ukážky je už teraz jasné, že núdza o známe tváre nebude ani v ďalších častiach, kde sa medzi inými predstaví aj Alex Wortex. Markíza zas na jeseň odštartuje novú 14. sériu Farmy, kde bude na súťažiacich po prvýkrát dohliadať umelá inteligencia Alica.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj:  TV JOJ │ Foto: YT/Televízia JOJ