Miesto, kde žije bývalý premiér Robert Fico bolo v posledných mesiacoch záhadou, čo si pred novinármi náramne užíval. I keď bol ubytovaný v niekoľkých nehnuteľnostiach, vždy išlo iba o krátku záležitosť. Zdá sa však, že sa mu už podarilo usadiť v jednej z luxusných novostavieb.

Potom, čo sa Robert Fico odsťahoval z kontroverznej lokality Bonaparte, býval v rôznych hoteloch. Najčastejšie sa nachádzal v hoteli Double Tree Hilton a v kaštieli vo Vinosadoch. V nájdení nového sídla mu napokon pomohol jeho kolega Dušan Muňko, ktorý prenajal byt na najvyššom poschodí rezidencie Sokolská na svoje meno.

Šéf smerákov mal totiž problém zadovážiť si nehnuteľnosť, keďže prenajímatelia mali zrejme obavy z novinárov a možných protestov. Nový byt má rozlohu viac ako 80 metrov štvorcových s terasou vo výmere 130 metrov štvorcových. Realitní makléri odhadli prenájom luxusného bytu na sumu okolo 2-tisíc eur.

Expremiér sa už dokonca vo videách na sociálnej sieti pochválil nádherným výhľadom, pričom má ako na dlani hlavné mesto Slovenska. Politik si novostavbu pod bratislavskou Kalváriou užíva so svojou priateľkou Katarínou, ktorá je čakateľkou na prokuratúre.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: nehnutelnosti.sk, sme.sk  |  Foto: sokolska.sk, FB/Robert Fico