Reality šou Farma 11 sa blíži do veľkolepého finále, ktoré televízia Markíza odvysiela už o pár dní. Ešte predtým, ako budú mať súťažiaci na statku návštevy z domova, sa uskutočnil napínavý duel, v ktorom však bez vážnejších komplikácii bodovala Romana Košťálová.

V piatkovom súboji o postup do ďalšieho týždňa sa proti sebe postavili Martin „Robiňo“ Mihálik s Romanou, ktorá už po tretíkrát vyradila svojho súpera. Ostatnými podceňovaná Bratislavčanka je tak reálnou hrozbou pre všetkých súťažiacich, čo pred televíznymi kamerami dokázala už viackrát. Opačný názor však majú zostávajúci farmári, ktorí tvrdia, že mladá čašníčka si nezaslúži byť na statku a vyhrať sumu vo výške 75 000 €.

Voči týmto slovám sa priamo ohradila samotná Romča, ktorá sa po súboji otočila k súperom a adresovala im tvrdé slová. „Tak ako vy, tak aj ja si zaslúžim byť tu, a tak ako každý jeden z vás si zaslúžim vyhrať a dostať sa do finále. A tu stojím tretíkrát, čo podaktorí z vás tu neboli ani raz, tak sa zamyslite trošku, čo rozprávate, dobre? Kto si zaslúži a kto si nezaslúži. Niekto tu nebol ani raz, niekto tu bol raz, ja tu stojím tretíkrát. Okrem Radka,“ nechala sa počuť čiernovláska s mimoriadnou vážnosťou, pričom má už plné zuby očierňovania. Nuž, dostane sa predsa len do finále?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube