Šoubiz ROZVOD po 13 rokoch: Česká herečka a moderátorka priznala smutný koniec!

ROZVOD po 13 rokoch: Česká herečka a moderátorka priznala smutný koniec!

Známa česká herečka a moderátorka, ktorá sa u našich západných susedov teší veľkej popularite, priznala pred pár hodinami smutnú správu. Po 13 rokoch šťastného manželstva totiž fanúšikom ohlásila, že ich vzťahu odzvonilo a krásku tak čaká rozvodové konanie. 

Krásna a charizmatická Eva Decastelo patrí u našich českých susedov k najkrajším herečkám a moderátorkám. 43-ročná známa tvár pritom žila až doposiaľ v harmonickom zväzku s Reném Decastelom, scenáristom seriálov ako Slnečná alebo ZOO. Zdá sa však, že rodina, ktorá vychovávala 11-ročnú Zuzanu a 12-ročného Michala, má neradostný koniec.

Eva na sociálnej sieti už pred istým časom prestala pridávať spoločné zábery so svojou láskou a pred pár hodinami potvrdila fanúšikom smutný fakt. Decastelo sa bude po 13 spoločných rokoch rozvádzať: „Život nie je rozprávka. Vzťahy sú zložité, občas všetko nedopadne tak, ako sme si plánovali… My s manželom sme to dokázali urobiť a pochopili sme, že ako partneri a manželia už nemáme budúcnosť,“ uviedla otvorene.

Dodala však, že ostávajú aj naďalej priateľmi a najmä rodičmi svojich dvoch detí. „Viac nemá zmysel riešiť. A viac nemá zmysel ani vysvetľovať,“ dodala. Eva Decastelo sa vydala tajne v roku 2009 cirkevným obradom v rímsko-katolíckom kostole. Keďže bola v deviatom mesiaci tehotenstva, bol to pre ňu náročný deň a svadbu si chcela neskôr s manželom zopakovať. To sa ale, žiaľ, už nestane. Pred pár dňami šokovala verejnosť správa o blížiacom sa rozvode speváčky Shakiry po tom, ako mala pristihnúť svojho muža s inou ženou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj│ Foto: FB/Eva Decastelo

Exit mobile version