Nie je žiadnym tajomstvom, že Jasmina Alagič a Rytmus sa už o pár mesiacov stanú prvýkrát rodičmi. Balkánska kráska sa pomaly zaguľacuje a tehotenské bruško už pod šatami rozhodne neskryje. Príležitosť pochovať si v rukách bábätko však mali obaja už teraz, pričom nemohli zakryť pozitívne emócie.

Málokto vie, že moderátorkina sestra Alexandra otehotnela iba pár mesiacov pred Jasminou. Spoločne tak prežívali radosť, ktorá im bola dožičená. Zatiaľ čo sa však Alagič na svoje prvé bábätko iba pripravuje a oficiálne by malo prísť na svet v lete, Saška sa už stala novopečenou mamičkou.

Medzi prvými gratulantami tak bola práve balkánska kráska s Rytmusom, ktorí sa nového člena rodina už nemohli dočkať. Na sociálnej sieti dokonca zverejnili aj dojímavú fotografiu, na ktorej raper drží v rukách bábätko. ,,SOM TETA!!! A nezmôžem sa na viac slov, iba že som nekonečné šťastná a milujem moju rodinu a nášho nového člena. TETKINA LJUBAV,” hrdo napísala k záberu nadšená Jasmina. Milý záber si za pár hodín získal viac ako 50-tisíc lajkov a množstvo blahoželaní.

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic  |  Foto: Instagram/jasmina_alagic