Piatkový večer patril na obrazovkách Markízy obľúbenej talentovej šou Česko Slovensko hľadá Superstar, kde sa okrem postupujúcich spevákov postavil pred porotu aj Sebastián. Ten svojim vystúpením a autorskou skladbou dokonca dojal obávaného kata Paľa Haberu. 

V uplynulej epizóde šou Česko Slovensko hľadá Superstar sa predviedlo viacero výborných spevákov, ktorí okamžite postúpili do ďalšieho kola. Okrem nich však porotu upútal aj pokorný Sebastián Demjek, pričom neskrýval svoju lásku k hudbe. Pred kamery sa postavil s tým, že zahrá vlastnú pieseň o anjeloch, a kým sa sám doprevádzal na klavíri, Paľo Habera zostal doslova dojatý.

Ako mladý muž prezradil, narodil sa s detskou mozgovou obrnou a potom, čo sa ho rodičia vzdali hneď po pôrode, mal šťastie a dnes žije s adoptívnou matkou, vďaka ktorej obetavosti žije plnohodnotný život. Tá sa totiž nevzdala a syna naučila vďaka špeciálnej metóde chodiť, pričom dnes ho sprevádza predovšetkým viera a láska k hudbe.

Ako Sebastián prezradil, z výhry by veľkú časť venoval chorému bratovi, ktorý je odkázaný na špeciálny domov s profesionálnou starostlivosťou, avšak časť by si aj užil. Do ďalšieho kola síce nepostúpil, avšak dojatý spevák Paľo Habera mu odporučil, aby svoju skladbu posunul nejakému profesionálovi, pričom sa neubránil ani vrúcnemu objatiu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza | Video: streamable.com