31. mája spoznalo Česko a Slovensko svoju v poradí už šiestu spoločnú Superstar, ktorou sa stala 19-ročná Barbora Piešová z Prievidze. Speváčka, ktorej poslali svoj hlas státisíce divákov, má však doma poriadnu konkurenciu!

Barbora Piešová si získala srdcia publika nenápadným zjavom a veľkým hlasom, pričom k absolútnym favoritom šou patrila už od úvodných casntingov. Speváčka, pre ktorú je typická šiltovka a voľné oblečenie, však nie je jedinou v rodine, kto dostala do vienka jedinečný hlas. Fantastickou hudobníčkou je totiž aj jej sestra Lenka, ktorá sa v minulosti zúčastnila šou Česko Slovensko má talent.

Sympatická blondínka v súťaži excelovala v roku 2010, kedy sa dostala do semifinále potom, čo zaspievala skladbu Jsi můj pán od porotkyne Lucie Bílej. Tu už, žiaľ, toľko šťastia nemala, avšak jej výkon po skladbe One Night Only napriek tomu ocenili desiatky divákov. V ročníku, kedy sa pred kamerami objavila Lenka, sa tiež prvýkrát ukázala verejnosti vtedy len 14-ročná Superstar Tereza Mašková.

Kým tá vyskúšala svoje šťastie o osem rokov neskôr aj na Markíze, dnes 26-ročná Lenka pôsobila v kapele COLORS OF SOUND a momentálne s hudobníkmi z Funky Emotions. Okrem toho opakovane spolupracovala so sestrou Barborou, s ktorou nahrali spoločný singel Anjeli.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: IG/barborapiesova_official