Muzikálová speváčka Sisa Lelkes Sklovská si prešla náročným obdobím, keďže strávila na nemocničnom lôžku rozhodne viac dní ako plánovala. Do spevu jej tentokrát určite nebolo, no rany sa zahojili a energetická kráska chce oslavovať vo veľkom štýle.

Sisa Lelkes Sklovská má za sebou veľké množstvo operácií, pričom poslednú absolvovala v apríli tohto roka. ,,Mám tzv. Dupuytrenovu kontraktúru dlaní. To znamená, že sa mi zatvárajú ruky. V dlani a na prstoch vyrastajú také veci. Mala som to v troch prstoch aj na celej dlani,“ vysvetlila pred pár mesiacmi pre cas.sk.

Muzikálovej dive museli operovať najprv jednu ruku a po pár týždňoch druhú. Zvládla však rehabilitáciu a opäť je pri sile, pričom dúfa, že to bol jej posledný zákrok. Momentálne sa už zaoberá blížiacou sa veľkolepou oslavou, keďže jej manžel oslávi 27. augusta presne 70. rokov.

Manželia však oznámili, že v tento deň si zopakujú aj jednu z najdôležitejších životných udalostí, pričom dvojica si “ÁNO“ povedala prvýkrát pred viac ako 10 rokmi. S určitosťou môžeme povedať, že Sisa sa pri svojej druhej svadbe rozhodne pre extravagantnú róbu, ktoré tak veľmi miluje.

Prvá svadba Lelkesovcov

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk  |  Foto: FB/Sisa Sklovska, Rob Piroska