Známy slovenský herec, ktorý sa dnes venuje už celkom inej zárobkovej činnosti, sa postaral o poriadny škandál. Na jeho dvore pred domom totiž musela zasahovať polícia.

Michal Gučík patril kedysi k známym a obsadzovaným slovenským hercom. Napokon sa však rozhodol zmeniť povolanie a potom, čo spolupracoval na kampani HZDS, sa začalo jeho meno spájať so stranou SNS. V roku 2010 sa stal nečakane riaditeľom spravodajskej televízie TA3 a v roku 2017 sa uňho doma počas koaličnej krízy stretol Danko s Bugárom. K herectvu sa medzičasom vrátil len okrajovo napríklad v seriáli Rádio a dnes je podnikateľom a majiteľom spoločnosti Enter AD, na ktorú si nedávno kupoval luxusnú jachtu.

Koncom novembra však došlo podľa informácií DenníkaN pred jeho domom k škandalóznej scénke, kedy za ním vo večerných hodinách dorazila česká konkurzná správkyňa. Snažila sa mu doručiť oznámenie, že svoju jachtu kúpil za neštandardných okolností, no Gučík sa rozhodol predmetnú listinu neprevziať. Keďže už ale papiere držal v rukách, začal na správkyňu naliehať, aby si ich zobrala naspäť. Zdôrazňoval, že dovtedy ju nepustí zo svojho pozemku a žena tak ostala uväznená za bránou približne pol hodinu, pričom má celý konflikt nahraný na zvukovom zázname. Ten si môžete vypočuť >>>TU<<<.

Spred Gučíkovho domu sa dostala až po príchode polície a na bývalého herca podala trestné oznámenie za obmedzovanie osobnej slobody. Za tento prečin obvykle hrozí páchateľovi trest odňatia slobody v trvaní 6 mesiacov až 3 rokov. V tomto prípade však policajný vyšetrovateľ ako aj prokurátor na základe Gučíkovej výpovede rozhodli, že sa skutok nestal. Gučík uviedol, že za bránkou stálo päť až šesť neznámych mužov, ktorých sa bál, a preto odmietal otvoriť bránu a správkyňu vypustiť.

Na nahrávke je ale z úst správkyne zreteľne počuť, že s ňou prišiel len šofér a notár, kým pri podnikateľovi stál známy a jedna žena. Fakt, že Gučík na nahrávke tvrdí, že správkyňu nechce pustiť von, kým si nezoberie naspäť oznámenie, tak ostal úplne ignorovaný. Podľa polície správkyňa Gučíkovi dopredu nepovedala, čo mu vlastne nesie a tak nejednala v zhode s dobrými mravmi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dennikn.sk │ Foto: Televízia Markíza, TA3