Kto by si nepamätal bacuľatú Sookie zo seriálu Ženy z rodu Gilmorovcov? Vždy dobre naladenú kuchárku si zahrala herečka Melisa McCarthy (45). V poslednej dobe sa jej darilo nielen na filmových plátnách.

Neuveriteľná premena herečky púta v posledných mesiacoch dosť veľkú pozornosť. Podľa niektorých zdrojov Melisa schudla až 35 kilogramov a nikdy nevyzerala štíhlejšie. Matku dvoch detí samu prekvapili výsledky. Totiž chudnutie nebolo jej prvoradým cieľom. Snažila sa len fyzicky pripraviť na úlohu agentky vo filme Spy.

A aký je jej tajný recept? Nebojte sa, nejde o žiadnu špeciálnu dietu ani zázračné prípravky na odbúranie tuku. Nie, ide o čosi oveľa jednoduchšie a zároveň oveľa ťažšie. Zdá sa, že sa stačí riadiť rokmi overenou stratégiou expertov na stravovanie, fitnes trénerov a lekárov. Jednoducho sa treba stravovať zdravo, mať prehľad o tom koľko čoho zjete a pravidelne cvičiť. A že Melisa poriadne maká, o tom niet pochýb.

Nemyslite si však, že sa Melisa dala na hladovku. Jednoducho len upravila svoje stravovanie, prijímala nízke množstvo sacharidov, veľa bielkovín a kilá od nej samé odskakovali. Ďalšou ingredienciou v tajnom recepte jej chudnutia je “super-nudný život”. O 19.30 zaleziete do postele a hotovo. Žiadne ponocovanie a večierky.

Obrovská zmena nestala u nej len po fyzickej stránke. Učí sa totiž prijať samú seba a mať sa rada. Tvrdí, že sa snaží ísť príkladom svojim deťom. Prijať kompliment, poďakovať zaň a nesnažiť sa ho poprieť. Dúfa, že takto ukáže svojim dievčatám, že nie je nič zlé na tom, keď sa sami sebe páčite. Ľudia sa od seba líšia a tak to má byť.

Na príklade Melisi McCarthy, slávnej herečky, ktorá sa aj napriek nadváhe dokázala presadiť v Hollywoode, môžeme skonštatovať, že nech sú vaše ciele akékoľvek, žiadne zázračné prípravky vám nepomôžu. Najprirodzenejším a najzdravším spôsobom chudnutia ostáva striedme a zdravé stravovanie a pohyb.

Pozrite sa na jej krásnu premenu:

Melisa premena

Zdroj: intouchweekly.com, hollywoodlife.com | Foto: Facebook.com