Slavo Hlásny (38), ktorého si diváci obľúbili ako rekordmana z vedomostnej súťaže Duel na RTVS, sa vracia! Sympatický učiteľ, ktorý vyhral 33-krát, sa už o pár hodín objaví v ďalšej televíznej relácii….

Fanúšikovia vedomostnej súťaže Duel si navždy zapamätajú neuveriteľného Slava Hlásneho, ktorý zboril štatistiky v relácii a vyhral 33-krát po sebe. Vyštudovaný učiteľ prešiel náročnými otázkami ako nôž maslom a konkurenciu väčšinou suverénne prevalcoval. Napokon sa ale aj jemu skončila šnúra výhier a po vyradení sa stiahol z obrazoviek.

Slavo sa ale naďalej venuje tomu, čo má rád a na kvízy nezanevrel. Vo viacerých miestach sa pravidelne zúčastňuje súťaží rovnako zameraných na vedomosti. Okrem toho mu ale opäť svitá na hviezdne časy a po dlhej odmlke v RTVS sa už o pár hodín opäť objaví na obrazovke.

Rekordman s množstvom poznatkov totiž prijal ponuku na účinkovanie v obľúbenej relácii Milujem Slovensko, kde podporí tím Juraja Šoka Tabačeka. Diváci sa tak môžu tešiť na jeho povestný humor a hlášky, ktorými neraz pobavil. Okrem toho môže Slavo znova dokázať, že mu šedá kôra stále tak skvele slúži.

Slavo sa objaví v televíznej relácii Milujem Slovensko
Na RTVS zažiaril vo vedomostnom Dueli, kde zvíťazil 33-krát

Zdroj: Facebook/Milujem Slovensko | Foto: RTVS