Slovák šíri, že je jediným Covid pacientom nemocnice: Zdravotníci ho..

Dátum:

Polícia Slovenskej republiky zverejnila na profile zameranom na Hoaxy a podvody jeden skutočný klenot. Výsmech zdravotníkom označujú muži zákona za najodpudivejší prípad, ktorý sa stal od vypuknutia pandémie na Slovensku.

Internetom sa šíri video, v ktorom muž v strednom veku tvrdí, že je pozitívne testovaný na ochorenie Covid-19, má zápal pľúc a leží na covidovom oddelení na Kramároch. Podľa záberov vo videu je jasné, že priestory okolo neho sú prázdne a dodáva, že oficiálne známe vysoké počty pacientov v nemocniciach sú teda nepravdivé.

Bratislavská nemocnica Kramáre preto zaujala stanovisko a objasnila skutočnosti. Muž sa počas nakrúcania videa nenachádzal na Covid oddelení, ale v izolačných priestoroch Centrálneho prijímacieho oddelenia. Aktuálne je muž šíriaci poplašnú správu na Covid oddelení s ďalšími 55 pacientami, z ktorých je 80 % ľudí nezaočkovaných.

Zdravotníkov a pracovníkov nemocnice Kramáre takýto útok a zľahčovanie situácie mimoriadne mrzí: „Naši zdravotníci sa ešte nestihli spamätať z náročného obdobia druhej vlny pandémie a dnes sa opäť denne stretávajú s náporom pacientov v našich nemocniciach, kde okrem starostlivosti na COVID oddeleniach poskytujeme aj bielu zdravotnú starostlivosť. Veľmi nás mrzí takého zľahčovanie situácie, a tiež zavádzanie verejnosti o tom, že nemocnice sú prázdne. Vyjadrenia osoby vo videu nie sú na mieste a absolútne neopisujú reálnu situáciu v našej nemocnici,“ odkazujú.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Hoaxy a podvody – Polícia SR | Foto: pixabay.com, FB/Hoaxy a podvody – Polícia SR

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Herečka obvinila ex z obťažovania syna: Teraz je v náručí tohto muža!

V druhej polovici apríla otriasol Slovenskom škandál, keď herečka...

A bude svadba! Víťazi Love Islandu sa zasnúbili, Laura ukázala prsteň!

Je tomu len zopár mesiacov, čo TV Markíza nasadila...

Dibáková sa neudržala v priamom prenose: Odkaz pre Igora Matoviča!

Igor Matovič pred pár dňami vyrukoval na koaličnej rade...

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...