Slovenské zdravotníctvo sa viac ako inokedy otriasa v základoch, z čoho sú ľudia už mierne povedané rozčarovaní. Situácie, ktoré pacienti zažívajú, sú v našej krajine neprípustné, no stávajú sa čoraz častejšie. Dokonca sa môže pokojne stať, že vás po dlhých hodinách čakania ani nevyšetria.

Systém časeniek v nemocniciach je v našich končinách pomerne známy. Aj napriek tomu však môžu pacienti strávil dlhé hodiny čakaním na vyšetrenie, pričom sa môže pokojne stať, že sa ani nedočkajú. Najnovšie sa tento prípad stal na očnej klinike v Fedinovej ulici.

Tomáš sa preto rozhodol pred nemocnicou doslova stanovať, aby zabezpečil mame časenku, pričom sa k budove dostal už o pol jedenástej večer. ,,Je 22:30… Takto odhodlane sa v Považskej Bystrici chodí mamine po operácii chrbtice čakať pred nemocnicu na časenku na neurológiu, ktoré sa rozdávajú o 7:00,” napísal na sociálnej sieti, pričom mal v rukách karimatku. Na rad sa však obetavý syn dostal ako druhý, keďže pred seba pustil pani, ktorá bola nútená vystáť radu pre dcérku s mozgovou obrnou. Povedzte, je toto normálne?!

Zdroj: Facebook/Tomáš T.T. |  Foto: Facebook/Tomáš T.T., Pixabay, Facebook/Nekŕmte nás odpadom