Večný boj medzi pohlaviami neutíchne evidentne nikdy. Kým ženy majú určité predstavy o vysnívanom princovi na bielom koni, rovnako ich majú aj muži o svojich partnerkách. Aj keď mnohí z nich tvrdia, že ich nežnejšie polovičky nikdy nevedia, čo chcú, zdá sa, že často to nedokážu definovať ani oni sami.

Istá Slovenka sa na sociálnej sieti Facebook podelila o svoj názor na všetkých mužov, ktorým vyčíta nepochopiteľné správanie. Nie je síce ničím výnimočným, že ženy sú z Venuše a muži z Marsu, no jej slová z nich robia skutočne nepochopiteľnejšie stvorenia, akými sú večne nerozhodné ženy.

„Tak chlapi… Stále hovoríte, že nie je dobré, keď je žena veľmi nezávislá, feministická, alebo karieristka, ale keď máte zaplatiť v reštaurácii za oboch, je to zrazu príživníčka a zlatokopka. Chcete modelku, ale keď je žena príťažlivá a stará sa o seba, tak ste žiarliví a hysterickí, že vám ju niekto preberie. Nedokážete skladať komplimenty, pochváliť, povzbudiť, počúvať, čo vám hovorí, aj keď vy to isté očakávate od nej, no keď tak urobí iný muž, ste zlosťou celí bez seba.“

„Chcete mať ženu, ktorá dbá na poriadok, je veľmi dobrá gazdinka, ale nedaj bože, aby vás nútila upratať, ženu, ktorá sa stará o vás, deti, teplo domova, ale zároveň potrebujete divošku, pretože doma je nuda so ženou, ktorá si už niečo odžila a hlavne vie, čo v živote chce. Vyhľadávate príliš energické, sebavedomé, ktoré musia na seba stále upozorňovať, byť stredobodom pozornosti, ženy, ktoré si chcú život len užívať a nie sa rodinne usadiť.“

„Chcete, aby vaša partnerka mala svoje záujmy a koníčky, aby vás hlavne neobmedzovala v tých vašich. No keď sa stretáva s priateľmi, niečomu sa venuje, tak začnete byť podozrievaví a vyčítate, že sa o vás málo zaujíma. Keď vám voláme alebo píšeme, aby sme vedeli, aký máte deň, že na vás myslíme, tak vás sledujeme a otravujeme. Žena má mať svoj názor… uhádané tvrdohlavé potvory, ktoré musia mať posledné slovo, sú najhoršie. Ale pokojná, vyrovnaná žena, ktorá aj malé nezhody rieši s rozvahou, bez hádok a emócií, takú vy nechcete, pretože potrebujete viac adrenalínu. Žena, ktorá nemá vodičák, je nemožná. Ale každá žena za volantom je katastrofa. Hlavne vás irituje, že ženy nevedia, čo chcú. Zrelé ženy práveže veľmi dobre vedia, čo chcú a čo nie,“ dodáva Slovenka. Súhlasíte s jej názorom?

Zdroj: Facebook/Priznania žien