Mnohí ľudia využívajú sociálnej siete na vyventilovanie svojich osobných problémov alebo zverejnenie šokujúcich zážitkov, ktoré sa im stali v priebehu dňa. Ani dnes to nebude inak, keďže rozzúrená Slovenka sa rozhodla pre poriadnu kritiku nežnejšieho pohlavia.

Mladá žena sa stala súčasťou skupiny na sociálnej sieti pod názvom ,,Priznania žien“ , pričom zverejnila príspevok, ktorým poriadne vyčistila žalúdok všetkým dámam. Dlhšiu dobu totiž sleduje správanie sa žien na toaletách, pričom je presvedčená, že väčšina z nich nemá žiadne hygienické návyky.

Vyjadrenie Slovenky

,,Milé dámy, ak sa vás dá vôbec nazývať dámami. Ste nechutné prasce, ktoré po sebe nevedia upratať použité vložky, splachovať záchody a trafiť sa do hajzla! Pochopila by som v zime, keď bol sneh, že pri toalete bude mláka od roztopeného snehu. Ale nepochopím, keď vidím okolo toalety mláku šťaniek!!! Teraz ruku na srdce, koľko z vás sa v tomto našlo? Podľa mňa 99 % z vás, čo si to číta, nemá základné hygienické návyky! Fuj, je mi z vás zle a ľutujem vašich chlapov, že majú doma také humusáčky! Chlapské záchody sú neporovnateľne čistejšie oproti tým dámskym!

Hráte sa na paničky, hlavne že gélové nechtíky máte spravené, botox aj na predlaktí, mihalničky dlhé ako týždeň pred výplatou a ošťávate dosky! Navonok sa snažíte byt fiflenky, ale ste len obyčajné humusáčky. Nie, nie som upratovačka, som len zhrozená z toho, že dôjdem na toaletu v nákupnom centre a 10/10 toaliet je nepoužiteľných vďaka vašim “hygienickým” návykom. A pani upratovačka to nonstop upratuje, ale nestíha, keďže to umyje a hneď na to to nejaká ďalšia “kráska” oští. Zamyslite sa nad sebou. Amen. Podľa záchoda spoznáš kultúru národa.“

toilet paper prank GIF

Zdroj: Facebook/Priznanie žien  |  Foto: Pixabay, Facebook