Zuzana Strausz Plačková dnes oslavuje svoje životné jubileum skutočne výnimočným spôsobom. Ak sa niekomu jej dar pre asistentku zdal byť priveľa, tak pozor! Sebavedomá podnikateľka tentokrát pozvala šestnásť najbližších priateľov do obrovskej vily v Grécku, kde si užívajú luxus nad luxusom v objatí mora, bazénov, koktejlov, dobrého jedla, a to všetko s pestrým programom!

Zuzana si svoj prepichový život rozhodne dokáže užívať! Svoju tridsiatku poňala vskutku luxusne a počas predĺženého víkendu osláv sa zabáva so svojimi priateľmi v obrovskej vile s výhľadom na more. Pri dobrom jedle a množstve alkoholu však nezabudla ani na program pre svojich hostí. Zrkadlový tanečníci alebo morská panna plávajúca priamo v Plačkovej bazéne? Žiadny problém!

Slovenská Queen sa počas bujarého víkendu osláv nezabudla prihovoriť ani svojim verným fanúšikom: „Predstavujem Vám 30-ročnú sebavedomú “súkromnú” úspešnú ženu, ktorá si všetky sny stihla splniť do tohto dňa. Prajem vám, aby ste boli rovnako úspešní, cieľavedomí a mali sa v živote oveľa lepšie ako ja. Ja už naozaj v živote nehľadám nič len kľud, tak mi ho niektorí konečne doprajte. Keď nájdeš v sebe dobro a lásku, zistíš, že negativita v tvojom živote je úplne zbytočná a chceš žiť iba v pozitívnom myslení a vtedy sa ti začne skutočne dariť,“ zamýšľa sa Zuzana. My sa ku gratulantom pripájame a prajeme všetko dobré!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/queen.plackova | Foto: IG/luczofcik.photography, queen.plackova