Dominika Cibulková sa začiatkom októbra pochválila úžasnou novinkou, keďže počas posledných mesiacov pracovala na svojej novej knihe s názvom ,,Tenis je môj život“. Životné dielo športovkyne je konečne na svete, pričom sa iba pred pár hodinami uskutočnil aj jeho krst. Práve na ňom sa rozhodla podeliť o veľkú zmenu, ktorá ju v živote čaká.

Známa blondínka sa tenisu venuje od svojho útleho detstva, pričom je pre ňu doteraz srdcovou záležitosťou. Vďaka disciplíne a tvrdej drine získala osem singlových titulov a v roku 2016 sa na MS WTA Tour v Singapure stala majsterkou sveta.

30-ročná módna ikona sa preto rozhodla vytvoriť vlastnú autobiografiu, kde opisuje svoje úspechy, ale upozorňuje aj na odvrátenú stránku profesionálnej športovkyne. Knižné dielo už malo dokonca svoju premiéru na krste, ktorý sa uskutočnil v priebehu utorkového popoludnia.

Pri tejto príležitosti sa v Bratislave stretli priatelia i rodina Cibulkovej. Vo chvíli, keď chcela Dominika predstaviť svoju knihu, všetkých šokovala. ,,Na Roland Garros to bol môj posledný zápas. Chcela som to v sebe absorbovať a zistiť, či som s tým stotožnená. Myslím si, že dnes je na to perfektný deň. Dlho som nad tým rozmýšľala a teším sa na nový život,” povedala pred hosťami so slzami v očiach.

Podľa jej slov, nad ukončením kariéry uvažovala viac ako rok. Až vo chvíli, keď sa zmierila s koncom na profesionálnych kurtoch, sa rozhodla prehovoriť pred verejnosťou. Stále sa však mieni venovať tenisovej akadémií, ktorá nesie jej meno, a zároveň priznala, že sa veľmi teší aj na rodinný život. Jedným dychom však dodala, že zatiaľ tehotná nie je.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sport.aktuality.sk  |  Foto: Instagram/domicibulkova, YouTube