Sofia (13) z Nových Zámkov sa rodičom stratila 19. júna a odvtedy bola maloletá v hľadáčiku polície. Po mesiaci sa ju podarilo konečne vypátrať, no prišiel ďalší šok. Neuveríte, s kým po celý ten čas maloletá žila.

Zúfalí rodičia nahlásili polícii pred takmer mesiacom, že sa im stratila ich 13-ročná dcéra Sofia. Dievča už pritom utieklo párkrát aj v minulosti, no vždy sa po chvíli vrátila. Tentokrát naháňalo dlhé pátranie po milovanej dcére hrôzu a rodičia sa obávali najhorších scenárov.

Po mesiaci ale prišla polícia s dobrou správou. Sofia sa konečne našla a je v poriadku. Objavili ju v Hlohovci, kde žila s dospelým Viktorom (18), o ktorého pochybnej povesti sa zmienili už aj rodičia: “Bola veľmi unavená a schudnutá,” prezradila pre Plusku mama žiačky potom, ako ju ustarostený otec vyzdvihol na polícii.

Hneď na to však prišiel ďalší šok. Rodinu totiž prekvapila aj Viktorova výpoveď na polícii, kde priznal, že s maloletou intímne žije. Sofia, ktorá mala až do zoznámenia sa s Viktorom v škole výborný prospech, bude musieť navyše po súdnom rozhodnutí skončiť v Centre pre deti a rodinu, čo potvrdila aj jej mama. Rodičia teraz netušia, čo s ich dcérou bude, no hrozí, že môže skončiť v ústavnom zariadení, ak by z centra utiekla opäť za Viktorom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Polícia SR