Keď sa povie slovo svadba, každému sa vybaví nevesta a ženích na klasickej hostine plnej svadobčanov so všetkými tradičnými rituálmi. Nevesta Miladka (28) však na svojej svadbe s Václavom (24) urobila čosi, čo nie je zvykom.

Na bohatej rómskej svadbe v Dubnici nad Váhom sa pred pár dňami zosobášil mladý pár a svoju hostinu si patrične užili. Na celej svadbe by nebolo nič neobvyklé, keby si nevesta nezaumienila, že všetkých poriadne prekvapí. Dva týždne pred obradom si totiž pripravila na svoju budúcu švagrinu naozajstný psí kúsok.

Keď sa chystala hodiť svadobnú kyticu, nedočkavé vydajachtivé dievčiny už stáli nastúpené za nevestou, no málokto tušil, že Miladka vzápätí kyticu nehodí. Svoje kvety podala do rúk mladej švagrinky Aleny (18), ktorá sa nestačila spamätať a už pred ňou pokľakol jej priateľ Adrián (20) so žiadosťou o ruku. Zo svadobných hostí sa tak razom stali čerství snúbenci a svadobčania tak mali dôvod na dvojnásobnú radosť. Ako uviedla nevesta pre Nový Čas, všetko naplánovala spolu s bratom Adriánom a neprekážalo jej ani to, že švagriná na chvíľu zatienila jej vlastnú svadbu.

 

Zdroj: cas.sk, YouTube | Foto: YouTube