Boris Kollár sa dostal začiatkom augusta do nepríjemnej situácie, keď médiá odhalili jeho údajnú komunikáciu s istou modelkou. Žena si nechala odstrániť mužské orgány, no k pikantnej konverzácií malo dôjsť ešte pred operáciou. Ktosi si dal tú námahu a na webovej stránke zverejnil celý prepis aj s fotografiami.

Predseda parlamentu musí čeliť škandálu, na ktorý zrejme nebol pripravený, pričom len nedávno sa prevalilo narodenie jeho 11. dieťaťa. Už začiatkom augusta zverejnil denník Plus7dní informácie o tom, že Boris Kollár si mal údajne vypisovať poriadne pikantné správy s transmodelkou Paris. Známy záletník vtedy poprel, že by sa s preoperovanou kráskou niekedy stretol: “Nikdy som sa s ňou nestretol,” uviedol.

Rovnakú rétoriku použila aj playmate: “Naša komunikácia? Moje fotografie odhalené? A aká konverzácia? Ja o žiadnej neviem. Pekný deň, papa,” zareagovala. Kollár sa napokon rozhorčil a Pluske odkázal, že kráčajú po tenkom ľade: “Nedávam žiadne zvolenie na zverejnenie akejkoľvek mojej súkromnej komunikácie. Ak to urobíte, podám trestné oznámenie za porušenie listového tajomstva,” vypenil vtedy.

Ktosi, koho meno ostáva nateraz neznáme, si však dal tú námahu a v piatok poobede vytvoril webovú stránku kollarjeuchyl.com. Na tomto webe sa aktuálne nachádza šteklivá konverzácia dvoch profilov, ktorá však môže byť podvrhom vytvoreným v grafickom programe, pričom jeden z nich nápadne pripomína modelku s vtedy ešte mužským prirodzením, a na druhom je zas tvár predsedu. Správy sú mimoriadne intímneho charakteru a je zjavné, že mužovi v konverzácii neprekáža ani to, že žena má tam dole čosi navyše. Práve naopak.

Kompletnú údajnú konverzáciu Kollára a transmodelky si pozriete >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: kollarjeuchyl.com, pluska.sk │ Foto: Facebook/ Paris N., Boris Kollar, Sme rodina