Speváčka Martina Csillagová, alias Tina, si zrejme aj vďaka svojej diagnóze s názvom skleróza multiplex uvedomuje, čo je v živote naozaj podstatné. Jej dojímavé slová odhalili pravé posolstvo Vianoc.

Speváčka Tina sa pred časom stiahla z výslnia šoubiznisu a nebolo o nej počuť dlhšie obdobie. Po návrate ale prišiel obrovský šok a tmavovláska priznala, že trpí zákernou chorobou skleróza multiplex. Napriek hrozivej diagnóze s nepríjemnými následkami sa ale rozhodla ísť vlastnou cestou, a dokonca napriek varovaniam lekárky odmietla liečbu.

Aj táto životná zmena zrejme prispela k tomu, že Tina dokáže ukázať veľké srdce a nezabúda na pravé posolstvo Vianoc. Okrem toho, že sa rozhodla vytvoriť netradičný adventný kalendár s krásnou myšienkou, zverejnila na Instagrame dojímavé slová o Vianociach a svojom živote: „Aj keby sme už nikdy nemali stromček, štedrovečerné jedlo, darčeky, svetielka či sviečky, nepustili si ani jednu koledu či neposielali želania, Vianociam by to bolo úplne jedno. V skutočnosti sme my Vianoce. Porozumieť a spájať. Preto nám všetkým želám, aby sme si zjednodušili životy tým, že tomu konečne porozumieme.“

Ďalšie krásne slová venovala kamarátke na fotografii: „Toto je moja priateľka Martinka, bývalá primárka oddelenia a dnes sme jej prišli zaspievať… len tak… naše stretnutie mi pred rokmi zachránilo život/ hoci úplne neviditeľným spôsobom – nevedela o tom a zistila to až odo mňa… a ja jej to nikdy nezabudnem,“ zakončuje vyznanie Tina, ktorá sa po diagnóze vydala na duchovnú cestu.

Tina venovala kamarátke dojímavé vyznanie

Zdroj | Foto: Instagram