Jeden z najúspešnejších slovenských programov sa už o pár dní dočká spustenia neuveriteľnej pätnástej série, pričom TV Markíza postupne odkrýva identitu súťažiacich. V reality šou Farma bude tentokrát bojovať o lákavú finančnú výhru 15 odvážnych farmárov, ktorí sa neboja vyjsť z komfortnej zóny a túžia si vyskúšať život v podmienkach, na aké nie sú zvyknutí.

Farma 15 divákom sľubuje inovácie, pričom v aktuálnej sérii proti sebe budú stáť tri generácie súťažiacich. Prvou je generácia Z narodená po roku 2000, ktorú Markíza uviedla len pred pár hodinami. Druhou je generácia X, a teda súťažiaci narodení pred rokom 1989, kým treťou je generácia Y. Práve farmárov, ktorí prišli na svet v 90. rokoch, predstavila Markíza len pred okamihom.

29-ročný sympaťák Marek Mikuš pochádza z Detvy a ako tvrdí, na Farmu sa prihlásil kvôli novým zážitkom a oddychu od uponáhľanej doby. Pracuje v štátnych službách, miluje adrenalín a považuje sa aj za dobrého lídra.

Záhoráčka Sára Vrablecová (30) je kaderníčkou, ktorá by si z prípadnej výhry rada otvorila vlastný salón. Okrem iného sa v súkromí venuje jóge a meditácii, pričom neznáša stagnáciu.

Denis Čatlóš (29) by sa rád presadil ako fotograf, avšak momentálne pôsobí v korporáte, z ktorého sa doposiaľ neodhodlal odísť. Ako aj ostatní súťažiaci, i on mieni Farmu vyhrať.

Nikola Škrvaňová (27), ktorú priatelia prezývajú Zloriana, má ambíciu byť na Farme úspešná, nakoľko ju motivujú predovšetkým peniaze. Rodáčka zo Slovenskej Ľupče by nimi chcela pomôcť svojej rodine.

Najmladším súťažiacim, ktorý zastupuje generáciu Y, je Daniel Kňažík (25), aktivista za práva znevýhodňovaných ľudí. Mladík sa mieni stať televíznou hviezdou, kým na statok sa mimoriadne teší.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: Televízia Markíza, IG/farma.markiza