Adela Vinczeová zabáva divákov v obnovenej relácii 2 na 1, kde si spolu s Danom Danglom pozývajú prominentných hostí. V poslednej časti však zašla moderátorka poriadne ďaleko a ukázala sa s chlpatým rozkrokom.

Adela Vinczeová sa objavuje po boku Dana Dangla v markizáckej zábavnej relácii 2 na 1, kde si pozývajú prominentných hostí. Po Nele Pociskovej a Marekovi Hamšíkovi prijala pozvanie aj herečka Diana Mórová, s ktorou sa v štúdiu, ako aj počas scénok v teréne dvojica schuti zasmiala.

Napokon sa Adela s Danom ocitnú pri posteľnej scénke, kde ležia pod perinou. Najväčší šok pre divákov ale príde v momente, keď sa Dano postaví a odkryje perinu. Na sebe má totiž kostým telovej farby s plyšovým prirodzením. Na to sa z postele zodvihne aj Adela, ktorá prešla za posledných 10 rokov poriadnou zmenou, a ukáže ešte bizarnejší telový kostým so stojacimi bradavkami a chlpatým rozkrokom.

Niektorých divákov na Facebooku táto dvojica dokonale zabáva, no nájde sa aj mnoho takých, ktorým príde tento humor trápny: “Slováci nikdy nevedeli robiť humor a komédie… Sú to skôr trápne tragédie,” myslí si Kristína a Adele naložil aj Norbert: “Ja sa čudujem Adele, že ide do takýchto projektov. Veď na nej vidieť, že sa tam cíti trápne pri nasilu sa smiacom Danglovi. Tento program je ukážka toho, ako na Slovensku vyzerá televízna zábava,” dodáva. Adela však ostáva nad vecou a pre Plusku na záver odkazuje len jedno: “Bola to veľmi sureálno-vtipno-trápna chvíľa. Netreba sa prežívať.”

TAKTO vyzerali Dano Dangl a Adela Vinczeová v obľúbenej šou >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook/TV Markíza, YouTube