Rozvod roka a jednoznačne najsledovanejšia kauza tohto mesiaca. To sú prívlastky na blížiaci sa rozvod hviezdneho páru Angeliny Jolie a Brada Pitta. Aj keď vyplávali na povrch skutočné dôvody odlúčenia páru “Brangelina”, ktorými sú príliš veľké rozdiely a odlišná výchova detí, predsa len sa stále špekuluje nad údajnou neverou Brada. Popísalo sa o nej dosť pred pár mesiacmi a údajnej Pittovej milenke v týchto dňoch došli nervy. Francúzska herečka na sociálnej sieti zverejnila ako sa veci majú!

[sociallocker]Marion Cotillard sa rozhodla vyjadriť k celej kauze prepieranej v médiách. Pred pár mesiacmi, kedy sme si ešte mysleli, že manželstvo hviezdneho páru je idylické, začali podozrievať Pitta z aférky s príťažlivou Francúzskou. V tom čase natáčali spolu Brad a Marion film Allied a podľa ľudí, ktorí boli s nimi na pľaci, to medzi dvojicou poriadne iskrilo. Keď pred pár dňami Angelina potvrdila rozvod, spustila sa mediálna lavína, či je za tým tretia osoba, konkrétne spomínaná herečka. Marion zjavne nemohla ďalej sledovať nespravodlivé osočovanie a uviedla veci na pravú mieru.

Len pred pár hodinami uverejnila na svojej sociálnej sieti abstraktnú fotografiu s úprimným vyznaním na celú situáciu. “Toto bude moja prvá a jediná reakcia. Nie som zvyknutá na komentovanie takýchto vecí ani ich neberiem vážne, no táto situácia ovplyvňuje ľudí, ktorých mám rada, a preto musím hovoriť. Pred mnohými rokmi som stretla muža môjho života, otca nášho syna a bábätka, ktoré čakáme. Je to moja láska, môj najlepší priateľ, jediný, ktorého potrebujem,” napísala Marion. Okrem toho ubezpečila média, že nie je taká zničená, ako o nej píšu, práve naopak má sa dobre. Tiež zapriala všetkým médiám a ľuďom, ktorí nemajú čo iné na práci, len súdiť druhých, aby sa rýchlo z toho zotavili. “Na záver želám Angeline a Bradovi, ktorých oboch hlboko rešpektujem, aby našli mier v tomto búrlivom okamihu.” Toto sú slová francúzskej herečky, ktorá úplne vyvrátila akékoľvek pletky s miláčikom žien Bradom Pittom. Marion čaká druhé dieťa so svojím dlhoročným priateľom Guillaumom Canetom.

 

 

 

https://www.instagram.com/p/BJdhZgMBaFQ/?taken-by=brangelinaofficial

 

https://www.instagram.com/p/BJI8RtChsMd/?taken-by=brangelinaofficial

 

https://www.instagram.com/p/BJC4av5hAYW/?taken-by=brangelinaofficial

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram
[/sociallocker]