Bývalá superstaristka Martina Schindlerová (34) sa len prednedávnom vrátila na domácu šoubiznisovú scénu, pričom najskôr pred kariérou uprednostnila rodinný život. Krátko po rozvode s expartnernom však začala opäť spievať, pričom má na konte nový singel!

Keď sa v roku 2004 objavila Martina Schindlerová v prvej sérii šou Slovensko hľadá Superstar, mnohí diváci ju aj napriek nízkemu veku považovali za absolútnu favoritku súťaže. Plachej kráske víťazstvo uniklo doslova len o chlp, a aj keď mala našliapnuté na hviezdnu kariéru, napokon uprednostnila rodinný život. Po svadbe sa krásna speváčka stiahla z očí verejnosti a zlato v hrdle predvádzala len dcérke Martinke (10) a synovi Kamilovi (8).

Superstaristka, ktorá sa dlhé roky stránila očiam verejnosti, po čase opäť žiari šťastím a okrem obnovy kariéry dala šancu aj láske. 34-ročná hudobníčka v uplynulých dňoch dovolenkovala v neďalekom Chorvátsku, kde sa pochválila aj zábermi s novým priateľom, advokátom Marcelom. Ako sa zdá, pôvabná Bratislavčanka nabrala po tridsiadke druhý dych a len pred pár hodinami vydala nový singel, ktorý je ako vystrihnutý z filmov o Jamesovi Bondovi.

„Celé leto sme čakali, kým vydáme nový singel Šiesty zmysel, lebo pre bondovku sa nám hodila skôr jesenná atmosféra, že nech je všetko tip top. Podarilo sa nám točiť klip v najväčšom profi filmovom štúdiu na Slovensku,“ teší sa Martina. O réžiu sa postaral čoraz vyhľadávanejší Michal Nemtuda, kým text je z pera samotnej speváčky v spolupráci s Ronie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube, IG/schindlerovamartina