Vianočné sviatky neboli len obdobím lásky a pokoja, no v rôznych častiach Slovenska došlo aj k výtržnostiam. Kým v niektorých prípadoch úradoval alkohol, počas noci 26. decembra fyzicky zaútočil na mladú ženu muž, ktorý sa venuje thajskému boxu.

V 2. sviatok vianočný došlo v bare v Novom Meste nad Váhom ku krvavému incidentu. Miestni mladík, ktorý sa aktívne venuje thajskému boxu, tu mal najskôr obťažovať a následne napadnúť maldú ženu. „Išla som z toalety a pri stole sedeli chalani z novomestského gymu, ktorí sa venujú thajskému boxu. Jeden z nich ma chytil za zadok. Bolo to nepríjemné, nechutné a slizké. Bránila som sa a dala som mu facku,“ uviedla Silvia pre Nový Čas.

Ako následne prezradila, zrazu ju niekto udrel zboku, pričom bola okamžite na zemi zaliata krvou. Mladá žena síce nevie, kto presne útočil, avšak poznamenala, že na mieste boli zápasníci z klubu vrátane ich trénera. Silvia v dôsledku útoku podala dve oznámenia, jedno za obťažovanie, druhé za napadnutie.

„Vec ma veľmi mrzí. Zatiaľ sa nechcem vyjadrovať, lebo všetko rieši polícia. Ak polícia vyvodí dôsledky, náš klub urobí to isté a daný zverenec bude mať u nás stopku. Takéto správanie nemôžeme tolerovať,“ povedal tréner Rasťo, kým vedenie podniku sa absolútne nestotožňuje so správaním daných športovcov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk