Farma je počas každej série svedkom zrodu kratšie či dlhšie trvajúcich vzťahov. Jeden z nich to však dotiahol až pred oltár. Zaľúbenci si povedali svoje áno a s fanúšikmi sa podelili o krásne zábery zo svojho veľkého dňa.

Na Farme nie je nikdy núdza o vypäté emócie, konflikty, no aj osudovú príťažlivosť či romániky. Farma 11 spojila dokopy Robiňa a Nikču, ako aj kontroverzné duo Kika a Rado, ktorý sa ale vyjadril o ich vzťahu dosť rozpačito. To, ako dlho vydrží novým holubičkám ich láska, pritom ukáže až čas.

Reality šou však počas 4. série spojila dohromady párik, ktorý svoj vzťah dokonca spečatil svadbou. Reč je o Pavlovi „Pacovi“ Stykovi, ktorý sa zahľadel do Veroniky Pavlíkovej. Zrod ich zväzku prešiel aj turbulentným obdobím, no cez leto ohlásili zásnuby. Áno si napokon povedali 9. septembra.

Fanúšikovia však chceli vidieť, ako veľký deň farmárov vyzeral. Aj toto prianie im vydatá Veronika Styk splnila a na Facebooku ukázala nádherné spoločné zábery zo svadby. Dvojica stavila na jednoduchosť a čistosť v oblečení aj pri obrade. Nechýbalo ani tradičné čepčenie a romantické pózy ženícha a nevesty. No nie sú podarení?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/Veronika Styk