Uplynulú stredu sa v relácii Reštart pokúsila o svoju premenu ďalšia účinkujúca, ktorej váha sa vyšplhala nad sto kíl. Mladá Nikola ale vytočila celý tím, keď si neustále prispôsobovala podmienky chudnutia a pred kamerami prichádzala s novými výhovorkami a osočovaním.

Do relácie Reštart v stredu zavítala mladá Nikola, ktorá sa rozhodla niečo urobiť so svojou nadváhou. Ručička na váhe ukazuje 112 kíl a blondínkin cieľ je jasný. Chcela by schudnúť na 70 kíl, keďže kvôli výzoru bola v mladšom veku šikanovaná a vyčleňovaná z kolektívu. Jej nadšenie pre krajšie stehná, zadok a štíhlejšie brucho ale rýchlo opadnú a Bratislavčanka začne rýchlo hľadať zľahčenia a výhovorky. V predošlých častiach vytáčala tím aj Zuzana, ktorá Viktora klamala.

Svojou aroganciou dokonca naštve celý odborný tím. Najprv sa osočí na internistu so slovami, že jej nesprávne odmerali pás a ukazuje, kde by sa hodnota mala merať po správnosti. 123 centimetrov v obvode sa jej zrejme zdá priveľa, a tak vyjednáva. Ďalšia prekvapujúca situácia nastane pri odhadovaní biologického veku. Tu Nikola okamžite podotkne, že ju čísla nezaujímajú a že ona najlepšie vie, na koľko sa cíti.

To už vytočí aj Viktora a po ďalších výhovorkách, prečo nechudne tak, ako si stanovili, vypení: “Nikol na mňa pôsobí trochu arogantne. Ona sa mi zdá, že vo veľa veciach má ľahostajný postoj. Zobrala konštruktívnu kritiku jedálničku veľmi osobne. Ona má výhovorky na všetko. Tri hodiny sú pre ňu príliš málo času, aby si našla pätnásť minút na raňajky. Vyhovára sa na to, že nemôže jesť zdravo, lebo je to všetko drahé. Hlavný problém je, že nemá cieľ,” vysvetľuje. Nikole sa napokon podarí len 50 %-ný reštart, no na záver svojej premeny sľúbi, že bude v programe pokračovať.

Zdroj: TV Joj │ Foto: Facebook, TV Joj