V posledných dňoch všetkých šokovala informácia o tehotenstve Agáty Prachařovej (31) s moderátorom Jakubom Prachařom (33). Ku všetkému sa pridali aj dohady o tom, že Agáta mala údajne podviesť svojho manžela s fotografom Dereckom.

Aj keď samotná Agáta všetky dohady o údajnom romániku s fotografom Dereckom Hardom razantne poprela, ten tvrdí niečo celkom iné. Podľa neho si mali spolu užívať a Agáta sa údajne chystala dokonca splodiť s ním potomka a opustiť manžela Jakuba. Potomka nakoniec síce splodila, no ten má byť Jakubov. Zhodou okolností sa mal aj románik dvojice podľa slov fotografa odohrávať približne pred dvomi mesiacmi. Ak by sa nejednalo len o špekulácie, bolo by toto zistenie pre moderátora zrejme viac ako nepríjemné.

Agáta sa však nechala počuť, že má vo všetkom jasno. Dokonca prezradila, že pozná pohlavie dieťatka a to už v 2. mesiaci tehotenstva. Vyčítať to mala z pohľadu do zrkadla, kde skonštatovala, že keďže oškaredela, bude to dievčatko. Na záver dodala, že chlapov, ktorí sa budú snažiť niečo takéto na ňu vytiahnuť, budú ešte tisíce, no verí, že to s Jakubom ustoja.

Zdroj: extra.cz | Foto: Instagram