Televízna relácia Tvoja tvár znie povedome patrí k najúspešnejším formátom Markízy, pričom v piatej sérii sa medzi účinkujúcimi predstavili zvučné mená slovenského šoubiznisu. Snáď najväčšou favoritkou celej šou bola Nela Pocisková, ktorá si pred kamery odbehla od dvoch detí, pričom týždeň čo týždeň predvádzala fantastické výkony.

Nela Pocisková je jednou z najtalentovanejších slovenských umelkýň a potom, čo prijala ponuku televízie Markíza zúčastniť sa piatej série šou Tvoja tvár znie povedome, ostali jej fanúšikovia nadšení. 29-ročná mamička dvoch detí skončila v obľúbenej relácii na striebornej priečke a počas finále stvárnila americkú speváčku Pink (40).

Muzikálová a televízna hviezda tak po dlhšom čase poodhalila svoj dekolt, pričom prešla výraznou premenou zovňajšku. Z nenápadnej brunetky sa razom stala dominantná blondínka s krátkym účesom, ktorý jej prekvapivo mimoriadne pristal. Nela sa tak v okamihu premenila na celkom inú ženu s poriadnou dávkou se*epílu a dravej vášne. Páčila sa táto premena aj vám?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Nela Pocisková ako Pink

Zdroj: markiza | Foto: IG/tvojatvarzniepovedome | Video: YouTube