Slovensko spoznalo najkrajšieho muža pre rok 2019. Tým sa stal 29-ročný sympaťák, ktorý postúpi aj na medzinárodnú súťaž pánskej krásy. Žeby svojím exoticky pôsobiacim výzorom zatienil aj Michala Gajdošecha či Martina Šmahela?

Slovensko pred pár dňami spoznalo najkrajšieho muža našej republiky pre rok 2019. Víťaza Mister Slovenska vybral známy modelingový guru Jozef Oklamčák spomedzi siedmich kandidátov. Najkrajším Slovákom sa pre tento rok stal Tomáš Kucuk, ktorý vyštudoval Technickú univerzitu v Košiciach.

29-ročný fešák s vyšportovaným telom sa venuje modelingu, no okrem toho je mu veľmi blízky aj spev, hra na gitare či hudba. Tomáš bude Slovensko reprezentovať i na medzinárodnej súťaži Mister Supranational 2019. Podľa záberov na sociálnych sieťach to vyzerá tak, že v živote sympaťáka momentálne nie je žiadna slečna.

Už na prvý pohľad je pritom zrejmé, že Tomáš nemá typické slovanské črty a pôsobí vďaka výrazným očiam a tmavým vlasom mierne exoticky. Žeby práve vďaka tomu zabodoval v zahraničí a zatienil tak Martina Šmahela či exfarmára Michala Gajdošecha, ktorí sa rovnako zúčastnili podobných súťaží? Nechajme sa prekvapiť!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/tomaskucuk, martinsmahel