Bývalá hviezda reality šou Hotel Paradise valcuje internet každou novou snímkou, pričom podobať sa na jej obraz túži čoraz viac Sloveniek. Aj keď 28-ročná kráska Zuzana Plačková neustále rozdeľuje spoločnosť na dva tábory, jedno sa jej musí uznať. Po rokoch na šoubiznisovej scéne vyzerá doslova fantasticky.

Zuzana Plačková sa stala po pôsobení v reality šou Hotel Paradise doslova značkou, pričom ju sleduje viac ako pol milióna Slovákov a Čechov. Prostoreká brunetka nemá problém s verejným priznaním estetických zákrokov, pričom najnovšie si nechala odsať tuk z brucha, ktorý jej následne vložili do sedacích partii.

Nakoľko výraznú podnikateľku sledujú davy fanúšikov, rôzne spoločnosti sa idú za spoluprácou s ňou doslova potrhať. Najnovšie sa Zuzana ukázala v salóne, kde jej odborníčka špeciálnou masážou odstraňovala celulitídu, pričom po rokoch doslova prekvapila.

Po dlhom období sa totiž kráska ukázala takmer ako ju Boh stvoril, kým intímne partie jej prekrývali len úsporné nohavičky. Kráska tak ukázala celej spoločnosti nielen svoje tetovania, ale i to, čo zväčša vidí za dverami spálne len jej muž René.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

>>TU<<< (opens in a new tab)">Hriešnu Zuzanu Plačkovú môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/QueenPlackova